O blogu


Blog goji-jagoda.blogspot.com powstał z zamiarem przybliżenia Państwu zagadnień związanych ze zdrowym trybem życia oraz budowaniem zdrowych nawyków żywieniowych. Szczególną uwagę na łamach tego nowo powstałego bloga pragniemy zwrócić zwłaszcza na jagody goji, wspaniałe owoce określane mianem owoców wiecznej młodości czy też owocami długowieczności.

Owoce długowieczności - poznaj cudowną moc jagód goji

Jagody goji - owoce długowieczności

zapraszamy do lektury przygotowanych przez nas artykułów na temat zdrowej żywności, zdrowych i egzotycznych owoców (nie tylko jagód goji) oraz innych zagadnień związanych z tematyką zdrowego odżywiania oraz zdrowego stylu życia! Poznaj zastosowanie jagód goji oraz ich lecznicze, zdrowotne właściwości! Dowiedz się dlaczego owoce goji określane są jako owoce długowieczności lub owoce wiecznej młodości! Poznaj korzystny wpływ tych magicznych jagód na zdrowie oraz dowiedz się jak jagody goji wpływają na odchudzanie.

Jagody goji mimo rosnącej popularności na zachodzie Europy oraz Stanów Zjednoczonych wciąż są stosunkowo mało znane w Polsce. Ten stan rzeczy co prawda ulega poprawie, ale wciąż jesteśmy z tyłu jeżeli chodzi o budowanie świadomości społecznej dotyczącej zdrowego stylu życia oraz budowania zdrowych nawyków żywieniowych. Alarmująca jest również bardzo mała zawartość owoców oraz warzyw w diecie Polaków. Coraz częściej wybieramy szkodliwe zamienniki w postaci preparatów witaminowych, które nie dość, że charakteryzują się niską przyswajalnością zawartych w nich składników to jeszcze wpływają negatywnie na funkcjonowanie wątroby, nerek, a także serce czy też naczyń krwionośnych. Styl życia przepełniony stresem oraz pospiechem coraz częściej skłania nas do jedzenia byle jak i byle gdzie...a przecież zdrowa dieta i budowanie zdrowych nawyków żywieniowych są fundamentalnymi czynnikami, które  wpływają na ogólny stan zdrowia społeczeństwa.
(źródło: owoce goji blog)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz